Компьютерлік корпус, Zalman, P30 AIR Black, Mini-Tower, M-ATX/M-ITX, USB 3.0*1, Type-C*1, 3*140 ARGB Fan вентилдеушілер Пергректорлық кулерге дейінгі ұзындығы 175х33х01х01х33х01х01х01х01х30 дейінгі диаметрге арналған; ұзындығы VGA дейінгі ұзындығы 132,5 миллардан кем болмаса 165х30х24х24х мимо = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P30 AIR Black |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 181 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 452х325х420 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 392!,! |
| ТҮК коды | 0200210258295 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 134473260 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғары: 120/140/240/280/360 мм; Артқы жағында: 120/140 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 5 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&проductSeq=1531&searchCategory1=5 &sownch Catehoction32}}{{}}}}}}sorechKey{}}}}}}}}{sataQrout}}}} //{sownQrosij}}{}}sopjrojook}} //{Сенктор!» мимо = = = = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213766596 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 353 ₸





