1STPLAYER, NGDP HA-1000BA4, 1000W, АТХ 3.1, APFC, GOLD, 20+4pin, 2*4+4pin, 2*Sata, 3*САР-Е-8+2)0х2.СІX11WVW, Меrout; VWUUVQUNNNNQiiroVWimbruce rombruirodustopurom; Marinc = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | NGDP-GLD-1000-BK-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 3.37 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200182485620 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 161637532 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1000 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com /productdetails/id/206.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418984259 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 74 900 ₸





