1STPLAYER, NGDP HA-1300BA3-WH, 1300W, ATX 3.0, APFC, PLATINUM, 20+4pin, 2*4+4pin, 12*Sata, 4* Mellewx, 4хNabeliroViii 1хViijzNuse12VVVR.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | NGDP-PLT-1300-WH-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 4.68 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200274295861 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 115431076 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 12 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1300 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/191.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ATX түрі | ATX 3.0 |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6974418988882 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 116 500 ₸





