Компьютерлік корпус, Zalman.T3 PLUS, Mini Tower, mATX/Mini-ITX, USB 3.01/USB 2.02, HD Audio, 2120 мм желдеткіштер Процессорлы шоқтығы 150 миллиграмға дейінгі ұзындығы 150 мм дейінгі ұзындығы 22, ал қабырғасындағысы 150х24х33х01х33х01х01х01-230х01х01х01х01-230х33х01 дейінгі қабырғалық қабырғалы радиотехникалық = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T3 PLUS |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 150 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 422х206х355мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 290 |
| ТҮК коды | 0200208401573 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 123910465 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&poductSeq=1426&searchCategory1= такие> sategagrI}} = -99 & satachKey{{sownchNab>ru> sopategaNhombru@zelzopXX—Vand@struicays{XXІ{}}sopx = = = = = = = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213765124 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 900 ₸





