1STPLAYER, PS-600BS, SR-600W STANDARD 600W, АТХ, АРҒС, STANDARD, 20+4pin, 4+4pin, 5хSata, 3|Mollег 2хNabig; Vimbroopels 1хNijopi 1хV30х65х50бС; Черных 135С5033х75 ViNQUX...СN мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BS-STD-600-BK-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OVP / OPP / SCP |
| Қаптамада | 10 |
| Салмақ | 1.85 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200213748779 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 101418135 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Standard |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/listid/93/id/103 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418989605 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 900 ₸





