Компьютерлік корпус, Zalman, T4 PLUS White, Mini Tower, mATX /Mini-ITX, USB 3.02/USB 2.01, HD Audio, 1120мм ARGB ауаны таратқыштар АХК 15850х3375х3330х3330х0175х3330 дейінгі камераторлы камералар арқылы тартқыш құбырдан 165х01х01х01х01х01х01х01х01х01х33 мимо = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T4 PLUS WHITE |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 385x208x425 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200136432175 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 142566345 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан: 120/240мм; Жоғарыдан: 120/240мм; Артынан: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/EN/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageSize=10&productSeq=1597&sigchСatgajies2.ru{zopagechСatjop}}}}}}}}sophoNab> //zataQ{jacrument{}}sataQN>ru // sopurs{Vortjus{}}}} // the Detail_tab = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 8800263650262 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 975 ₸





