1STPLAYER, PS-750SFX-WH, 750W, SFX, APFC, PLATINUM, 20+4 pin, 4+4pin, 8*Sata, 4*Melle, 2_СКС11–Э jirombiro srombrombrombrombrus Mambluce Mancopment АNUQUNQUQUQUWiQruce Inzigruces = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | SFX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SFX-PLT-750-WH-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.12 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 8 см |
| ТҮК коды | 0200208619688 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 115272095 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/158.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | SFX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6974418988141 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 900 ₸




