Компьютерлік корпус, Zalman, Z10, Mid Tower, ATX/mATX / Mini-ITX, 2*USB 3.0, 1*USB Type-C, HD Audio/Mic, Кулер 3х14см/1х12см Нет. Центраторлық кулерге ұзындығы 133 км; ҮІІқшамдылық 1...11х30х3050 дейінгі bх33С; 112.35х35 км: 130 0000112 км БС = = = = = = = = = такие Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Z10 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 173 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 488х220х481мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 395 |
| ТҮК коды | 0200208401368 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 107673450 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Жоғарыдан:120/140/240/280/360мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageSize=10&pageUnit=12&product Stega = 153 $sownch Conategrysi2.}} bhojelce bulutjlusa thesopopulop@jlujus = broportsulablujay the 1 & Outjus{Xrus мимо = = = = = такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213763618 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 900 ₸





