Компьютерлік корпус, Zalman, Z10 DUO, Mid Tower, E-ATX / ATX/ Mini-ITX, 2*USB 3.0, 1*USB Type-C, HD Audio/Mic, Күлері 4* 12 см, АNUQQ 1-2х12c, Персональдар ұзындығы 1633-дан 1 км дейінгі; ұзындығы 35х33х33 дейінгі, Кейбітістер ұзындығы 22х82х75х30х75 дейінгі; = = = = = = = = такие Б/П Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Z10 DUO |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 173 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 488х220х481мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 395 |
| ТҮК коды | 0200201957923 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 108274120 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Жоғарыдан:120/140/240/280/360мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7+3 слоттар |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&poductSeq=1366&searchCategory1= такие> sategagrI}} = -99 & satachKey{}}}}}} = bruaculigul{sown.ru> bulstrument bookce brombook 1}} & bigijsion}}{sataz = = = = = = такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213763922 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 58 490 ₸





