Компьютерлік корпус, Zalman, S2, Mid Tower, ATX / mATX / Mini-ITX, USB 3.0*1/2.0*2, HD-Audio/Mic, Кулер 1*12 см; Кребромдар мен компондандар 156 мм дейінгі; ұзындығы 7х35х75 дейінгі, Кейбітер саны 133-12х33х30х30х75х33х01х01х01х01х01х01х1850; 11 = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 156 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 465х195х425 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| ТҮК коды | 0200136432144 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 9800547 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан: 120мм; Артынан: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213769245 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 900 ₸





