Компьютерлік корпус, Zalman, N5 MF, ATX, Mid Tower, ATX / mATX / Mini-ITX, USB 3.0*1/2.0*2, Audio/Mic, Кулер 4х12 см,RGB GPS процессорлы шоқтығының биіктіг, ВТО ұзындығы 150-метрге дейінгі; V GA до 1.5; бөліктер мөлшері 1,7х33х30х24х75х35х01х33 дейінгі; = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | N5 MF |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 158 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 450х200х437мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 365 |
| ТҮК коды | 0200236641200 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101230793 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 4 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/240/360мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213769955 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 900 ₸




