Компьютерлік корпус, Jonsbo, D31 STD White, Mini-Tower, ITX/DTX/M-ATX, Type-C*1/USB3.0*1, Audio+Mic, процессорлық кулерге дейінгі биікті, ВRG ұзындығы 150-ге дейінгі милицодқа жетеді; диаметрі 150х30х75х01х35х35х35х35х35х35х33х01х01х01х1850 км дейінгі мимо = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D31 STD White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 168 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 452х205х363мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200208619695 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 119926457 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм; Төменгі жағы: 240/360 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/D31biaozhunbanbai.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-DTX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6970620552460 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 000 ₸





