Компьютерлік корпус, Jonsbo, D31 MESH White, Mini-Tower, M-ATX/DTX/ITX, Type-C*1/USB3.0*1, Airio+Mic, процессорлық кулерге дейінгі биіктігінің 168-метрге дейінгі; ұзындығы 400-метрге дейінгі; VGA ұзындығының кему белгісі үшін 3,550х2,5 & 1] busro; Қыпырған терезе; 200х30х33х35; мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D31 MESH White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 168 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440х205х352мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200210069280 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 151515395 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм; Төменгі жағы: 240/360 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/D31MESHWhite.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | M-ATX / M-DTX / M-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6970620552484 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 000 ₸





