Jonsbo, D300, D300 Black, Mini-Tower, ITX/M-ATX, USB 3.2 Type-C*1/USB3.0*2/Audio+Mic*1 Компьютерлік ғимарат 180 мм; ұзындығы VGA ұзындығы 430 км.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.28 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D300 Black |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 180 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 460.2х236.4х420.9мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 430 |
| ТҮК коды | 0200207765102 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 128446664 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 240/360мм; Артқы жағы: 120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 5 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/D300White.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6970620553511 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 59 900 ₸





