Компьютерлік корпус, Jonsbo, Z20, Z20 White, Mini-Tawer, Mini-ITX/Micro-ATX, USB 3.2 Type-A*1/USB 3.2 Type-С* 1/Aageop|_mai 1 Персонал құбырын пайдалану үшін дайын құбырлы вагондарға арналған контейнерге қажетті құбыр қуатын 1 км аспау үшін: 1 Кен өндірілетін құбыр қуатын шектеу құралдары үшін пайдаланылуы үшін қажетті процессорлы шоғыр = 164 = такиео такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Z20 White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 164 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 382х198х335мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 363 |
| ТҮК коды | 0200120887349 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 128446660 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/Z20 PinkWhite.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX / SFX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6970620553696 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 48 900 ₸





