Компьютерлік корпус, Jonsbo,TK-1, TK-1 Black, Micro-Tower, М-ATX/M-ITX, USB3.2 Type-C*1/USB3.0*1, Audio+Mic Ажiру; Полицераерлік қруаның 165 мм ке дейінгі ұзындығы 180мм дейінгі; ұзындығы 1х5% жоғары, bi 1 Кiру үшін арналған 1х75х30х18 дейінгі.; Күрекке арналған (қаттылығы мимо такиео) = 2 такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TK-1 Black |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 345х299х310мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 280 |
| ТҮК коды | 0200208619831 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 120102505 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/TK12.0Black.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6970620552743 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 900 ₸





