Bequiet!, Shadow Rock LP, BK002, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/2011, AMD: AM5\AM4, TDP 130W, 120 миллон 1500 оқ, 150 градус минералдар 51, 4 4 (iхel sopijij brout the Rocencoped blujces fudiur surrombulrombrombrombroopulageus такиео = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bequiet! |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 130W |
| Артикул | BK002 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 18 |
| Салмақ | 0.88 кг кг |
| Ауа ағыны | 51,4 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 75 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 134х122х75 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200236614877 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 114972504 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / sWRX8 / sTRX4 / TR4 / AM3 / AM3+ / AM2 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.bequiet.com/kz/cpucooler/570 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 25,5 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4260052184226 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 500 ₸





