Bequiet!, Shadow Rock TF2, BK003, Intel: 775/115x/1200/1366/2011(-3) Square ILM/2066, AMD: AM2 (+) / АМА3 (+)/ АМА4 /ҒМА 130w. 136 км 165 градус 175 фунт 165 км 2250 минут 1930 км 127 км 132.С 133 133 VUV 135 об, 112.200 об. = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bequiet! |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 160W |
| Артикул | BK003 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1.17 кг кг |
| Ауа ағыны | 86,3 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 112 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 137х165х112 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 135 |
| Қосымша ақпарат | Бес мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200236614860 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106466942 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / sWRX8 / sTRX4 / TR4 / AM3 / AM3+ / AM2 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.bequiet.com/kz/cpucooler/1074 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 24,4 дБ |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4260052185391 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 41 090 ₸





