Компьютерлік корпус, Jonsbo, TK-3,TK-3 Black, Mid-Tower, ITX/M-ATX/ATX, USB 3.0 Type-C*1/USB 3.0 *2/AUordi|Rісх12 Клиентті қақпақты түрде бөліп беретін қабырғасында орналасып; Автоматты камералық факс арқылы тартқыш құбырлы қақпақтары арқылы тартылып дайындалмай орнатылып жатыр; Windows үшін тұрақты құбырлы диаметр 165 км; ұзындығы VGA ұзындығы 4 такием = 2*3,5 = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.96 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TK-3 Black |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 438х288х415мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 420 |
| ТҮК коды | 0200200266729 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 120102512 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,1 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 280/360мм; Төменнен: 360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/TK-3Black.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 100077875555 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 900 ₸





