Процессорға арналған кулер, Thermaltake, UX210 ARGB Sync, CL-P079-CA12SW-A, Intel 2066/2011/1366/1156/115х/750 и ASD CEN 4/ҒM1\МАЗ+ (АТЗ) //AS2)>*>>WopzWielzhombook 1430х3011XVWWUQNN>Q12WVQN такиео = = = = = =
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 150W |
| Артикул | CL-P079-CA12SW-A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 1.38 кг кг |
| Ауа ағыны | 72,3 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 153 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 136х74х153 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Бес мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200165222778 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 107529989 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 2000 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / sWRX8 / sTRX4 / TR4 / AM3 / AM3+ / AM2 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.thermaltake.com/ux-210-argb-lighting-cpu-cooler.html |
| Қосқыш түрі | 4Pin |
| Шу деңгейі | 34.3 dBA |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4713227527927 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 32 900 ₸





