Компьютерлік корпус, Jonsbo, TK-3, TK-3 White, Mid-Тower, ITX/M-АТX/АТX, USB 3.0 Type-C*1/USB 3.0*2 /AUro**21 Ажіс 175 км; VGA-ның биіктігі 43 градус; 180 градус; ViVi 500 градусқа, 2,5 & 150 км-ден төмен, 1...2.2.Салқымның ұзындығы 16 градусты құрады: 30 такиео = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.96 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TK-3 White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 438х288х415мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 420 |
| ТҮК коды | 0200213748335 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 121685425 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,1 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 280/360мм; Төменнен: 360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/TK-3Black.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6970620553825 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 900 ₸





