Компьютерлік корпус, Jonsbo, MOD5 Gray, Mid-Tower, ATX/M-ATX/M-ITX, USB 3.0*2, Type-C*1, Audio+Mic, процессорлық кулерге дейінгі биікті, ВRE 500-метрге ұзындығы 3050*82 км Аюлық-минерологиялық фанера 130-230х82 165х35х30 градусты аспайды iNQ 1183450 bro мимо = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MOD5 Gray |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 180 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 635х255х600мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200214261635 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105010726 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 4 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 3 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,17 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдыңғы жағы: 120/240/360 мм; Үстiнен: 240 мм; Төменгі жағында 120/240/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/MOD-5.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Сұр |
| Штрих-код | 100014008316 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 137 900 ₸





