Zalman, ZM600-TXII(V2), 600W, ATX, Standard, APFC, 20+4pin, 4pin, 8pin, 2*PCI-E 6+2 pвин, 6хSASA, 3хMall joved.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ZM600-TXII (V2) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 1.94 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200208403027 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 116429308 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 12 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Standard |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageUnit=10&pageUnit=12&productSеak}}{{}}satach Catjurs>Nhoz{sulatejook 1>Nrosauljus{sopjopjabusN>Nopru@sopjopru}}Nhojelzus@searchCategory такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213765834 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 900 ₸





