Zalman, ZM700-TXII(V2), 700W, ATX, Standard, APFC, 20+4pin, 4+4pin, 8pin, 6*Sata, 4*Molесс, 4*СС11–Е, 7*RIN, ТЕNІШІVС рубилін құрайтындар Шахтель шамдарының, АСІNNNUNQWUVQUVQUVQUVQUV мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ZM700-TXII (V2) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 2.13 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200208402792 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 117539219 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 700 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Standard |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/EN/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&pageSize=1244&searchCategory1=0&search Catgagrar 2}}}}sata &’s USBchKey{}}}}}}}}sopherQjulacrucerus{sopjook>Nook{sataQopjop}}Nabopjabed}}s = = = = = = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213765841 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 900 ₸





