Zalman, ZM700-TXII, 700W, ATX, Standard, APFC, 20+4pin, 4+4pin, 8pin, 4*PaceI-E 6+2 pin, 6*SASA,4х Molles.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ZM700-TXII |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 2.13 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200213748885 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 101128900 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 24 pin, 8 pin |
| Қуаты (Вт) | 700 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Standard |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&проductSeq=1238&searchCategory1=6 &sownch Catehoction2) = 99 &sownchKey{}}}}}}>>sopawj>{ru}}z@manshoj{}}}}{sopi{}}{}}sopurs>>>Nab мимо = = = = = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8039400000201 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 900 ₸





