Thermaltake, UX 100 ARGB Lighting CPU, CL-P064-AL12SW-A, Intel LGA 1700/1200/1156/115х/775 және AMD AM6 /AS3\AM4\AM4+\AM2*/CEN6|NH|NV|NNor = АNV-2QUQNVUVUVUVUVimbus АUUNWiVU = = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 65W |
| Артикул | CL-P064-AL12SW-A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 45 |
| Салмақ | 0.45 кг кг |
| Ауа ағыны | 38,89 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 66 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 122,3х122,3х66,1 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| ТҮК коды | 0200311398586 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 30901165 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.thermaltake.com/ux100-argb-lighting-cpu-cooler.html |
| Қосқыш түрі | 3-pin |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 26,9 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4713227521598 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 000 ₸





