Zalman, ZM 750-GV3, 750W, Bronze, ATX3.1, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 6*Sata, 3*Molex, 4*СС11- E6*Rj 1|rucei— E 1*С11-2 tranci 1 *СVi 1 *ССN 1% 1х 150,0х10х27; Черной 133х33х27х0150; = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ZM750-GV3 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 2.23 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 230VAC |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150x140x86 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200205199909 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 116735264 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/EN/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageUnit=10&pageSize=12&productSeak{sownchCatrohoruszop}}{sopho{jac>s>>>Nopru{sopul}}Nabus{rusahoulsulabooksNore>{sophojac>>}} = 99&searchCatego |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX 3.1 |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213765568 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 46 900 ₸





