Thermaltake, Toughair 110 CPU, CL-P073-AL12BL-A, Intel LGA 1700/1200/1156/115x и AMD AM4/AM3+/AS2+ /CE2)\AS3|*>W* 130 милицті 130х24 км аспалы процессорге арналған, 58,50 мың об,30х33х3050 133х33 км-2 аспалы 11175 градус 130 мил = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 140W |
| Артикул | CL-P073-AL12BL-A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 16 |
| Салмақ | 0.99 кг кг |
| Ауа ағыны | 58,35 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 114 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 137,7х123,6х114,1 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200311405918 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 104263274 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500- 2000±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2 + |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.thermaltake.com/toughair-110-cpu-cooler.html |
| Қосқыш түрі | 4Pin |
| Шу деңгейі | 23.6 dBA |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4713227527620 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 29 900 ₸





