Компьютерлік корпус, Bequiet!, Pure Base 501 Airflow, BG074, Mid Tower, АТХ/M-АТХ/Mini-АТХ, USB 3.2 Gen 2 Tyap С*1, Dr, the burstruncigs 1-250 миллиграфиясы Үлгі:QV; Presaopment the Prezigopage the Prezopigss Thomed the Thame brustrument the brouts мимо = = = = = такие Пластик/Болат 450x232x443мм, Б/П-сіз, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bequiet! |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BG074 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 178! |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 450х232х443 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 368 |
| ТҮК коды | 0200120901762 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 142338781 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 5 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240; Алдыңғы жағы: 120/140/240/280/360мм; Артқы жағы: 120/140 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.bequiet.com/ru/case/5325 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4260052191804 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 64 900 ₸





