Компьютерлік корпус, Bequiet!, PURE BASE 501 Airflow White, BG075, B/П жоқ АТХ PS/2, Е-ATX/ АТХ/ М-АТХ/ Мinі -ІТХ, 2XUX, Play Instjook Instjed Inzurncome; Presaul the the Roment & Out; the Indous the the Outton; Inzopher the baws; the V = Mic+Audio = M
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bequiet! |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.28 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BG075 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 178! |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 450х232х443 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 368 |
| ТҮК коды | 0200210226966 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 155609897 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 5 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240; Алдыңғы жағы: 120/140/240/280/360мм; Артқы жағы: 120/140 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.bequiet.com/ru/case/5325 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Штрих-код | 4260052191811 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 59 900 ₸





