Конвекторлы жылытқыш, Xiaomi, Smart Space Heater S, KRDNQ03ZM/ BHR4037GL Қуаттылығы 2200Вт, қызу деңгейі 6, Қорғаныс IPX4, Жылыныптылығы 28оС; Темера күні1,8х18х30С, Ақтасқан және қораптауыштар бар 1,11-250 км; Жылтырлық - 1450х3350х65х335050С0; Жылыныпies = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Mi |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.43 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | KRDNQ03ZM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Мобильді қосымшадан басқару кезінде балалардан қорғайтын құлып (қорғаныс) |
| Қаптамада | 1 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 780х526х216 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200214239795 |
| СЭҚ ТН коды | 8516295000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100548224 |
| Материал | Металл/пластик |
| Қуаты (Вт) | 2200 Вт |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| Жылыту алаңы | 15 м2 дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Mi Home |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IPX4 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Таймер | 1, 3, 5, 12 сағат |
| Қосылу түрі | Wi-Fi 2.4 гГц |
| Құрылғыны басқару | Корпустағы түймелер, мобильді қосымшадан, дауыстық көмекші |
| Штрих-код | 6934177718267 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 57 990 ₸





